Розширення можливостей досягнення гендерного паритету в політиці в контексті децентралізації влади в Україні.

Автор(и)

  • T. I. Neprytska Донецький національний університет імені Василя Стуса
  • O. A. Neprytskyi Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

DOI:

https://doi.org/10.31558/2519-2949.2020.1.6

Ключові слова:

децентралізація, гендерна рівність, виборчий кодекс, гендерна квота, гендерні стереотипи

Анотація

Процес децентралізації є багатогранним та складним. Передача владних повноважень вимагає від громад вищого рівня продуктивності та результативності їх діяльності. Разом із запровадженням децентралізації, зростає роль органів місцевого самоврядування, адже саме вони стають первинною та чи не найголовнішою ланкою, котра відповідає за добробут та спроможність своєї громади. Проекти та програми міжнародної технічної допомоги відіграють важливу роль у впровадженні реформи, надаючи консультаційну, експертну, організаційну та фінансову допомогу. Окрім того, вони приділяють особливу увагу гендерному питанню, вважаючи, що дане питання є одним із визначальних для забезпечення сталого розвитку держави. Метою даної статті є проаналізувати яким чином процеси децентралізації вплинули на динаміку розвитку гендерного питання, особливо в контексті можливостей для політичної участі жінок в житті суспільства загалом та їх громади зокрема. Закон про місцеві вибори 2015 року був першим законом України, де визначалася «гендерна квота», а саме не менше 30 відсотків представників однієї статі у партійному списку. Проте не ставилися вимоги щодо місця у списку та не передбачалося санкцій за недотримання даної квоти. Виборчий кодекс, що набрав чинності в Україні з 1 січня 2020 року, теж передбачає гендерну квоту у 30 відсотків, окрім того, для списків кандидатів у багатомандатних виборчих округах для адміністративно-територіальних одиниць з числом виборців понад 90 000, законодавець передбачив не менше 2 представників однієї статі у кожній п’ятірці списку. На відміну від Закону 2015 року в новому Виборчому кодексі гендерні вимоги включено до порядку висування кандидатів. А порушення порядку висування тягне за собою відмову у реєстрації. Таким чином, вперше з’явилася можливість застосування санкцій за порушення гендерного паритету у виборчих списках партій. Процеси децентралізації значно розширили повноваження та можливості органів місцевого самоврядування. Це, в свою чергу, стимулювало включення більшої кількості жінок в політичні процеси та процеси прийняття рішень в громаді. Процеси децентралізації позитивно впливають на залученість громад загалом та активних жінок зокрема до процесу прийняття рішень, стимулюють просування гендерної рівності «знизу» тим самим формуючи відповідне соціокультурне бачення та ціннісні орієнтації в суспільстві.

Посилання

Європейська Хартія місцевого самоврядування. URL: http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/994_03.

Геннадій Зубко. Збільшення представництва жінок в органах місцевого самоврядування має стати трендом. URL: https://www.kmu.gov.ua/news/zbilshennya-predstavnictva-zhinok-v-organah-miscevogo-samovryaduvannya-maye-stati-trendom-gennadij-zubko.

Закон України «Про місцеві вибори». URL: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/595-19.

Результати гендерного моніторингу в рамках діяльності ВГО «КВУ» «Ґендерний моніторинг та сприяння фактичній ґендерній рівності на місцевих виборах 2015 року в Україні». URL: http://www.cvu.org.ua/eng/nodes/view/type:news/slug:2015%D0%BF%D0%BF%D0%BF%D0%BF%D0%BF

Скільки жінок серед нардепів, міністрів, мерів та голів сільрад. // Інформаційний ресурс «Слово і Діло». URL: https://www.slovoidilo.ua/2018/03/08/infografika/polityka/skilky-zhinok-sered-nardepiv-ministriv-meriv-ta-holiv-silrad.

Виборчий кодекс України. URL: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/396-20.

Тамара Марценюк. Найпопулярніший стереотип це те, що жінка – «Берегиня» і «Барбі». URL: https://gurt.org.ua/interviews/31236/

##submission.downloads##

Номер

Розділ

Політичні інститути та процеси