Редакційна політика

Політика розділів

Політика відкритого доступу

Цей журнал практикує політику негайного відкритого доступу до опублікованого змісту, підтримуючи принципи вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями задля загального суспільного прогресу.

Редакційна колегія

Головний редактор
Нагорняк Т. Л., доктор політичних наук, професор, Донецький національний університет імені Василя Стуса
Заступник головного редактора
Польовий М. А., доктор політичних наук, професор, Донецький національний університет імені Василя Стуса.
Технічний секретар
Скопова О. І., кандидат історичних наук, Донецький національний університет імені Василя Стуса

Члени редколегії:

Брусиловська О. І., д. політ. н., професор, Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова

Іваницька О. П., д. і. н., професор, Донецький національний університет імені Василя Стуса

Куц Г. М., д. політ. н., професор, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди

Лендьел М. О., д. політ. н., професор, Ужгородський національний університет

Мацишина І. В., к. політ. н., доцент Донецький національний університет імені Василя Стуса

Мелеганич Г. І., к. політ. н., доцент, Ужгородський національний університет

Осін В. В., к. політ. н., доцент, Університет митної справи та фінансів

Примуш М. В., д. політ. н., професор, Донецький національний університет імені Василя Стуса

Синовець П. А., к. політ. н., доцент, Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова